O nás


BLM Trucking s.r.o.

Společnost BLM Trucking s.r.o. byla založena v červenci roku 2005 jako výhradně truckingová společnost pro zákazníky v Dánsku.

V roce 2010 přechází pod nadnárodní společnost CONTINO HOLDING A/S. Od té doby poskytuje své služby výhradně mateřské společnosti CONTINO TRANSPORT A/S na cestách států Evropské unie.

V srpnu 2017 došlo společností Contino Holding k převzetí DK společnosti Niels Pagh Logistics A/S, která se specializuje na jihozápad Evropy, tzn. přepravy z DK do Španělska, Portugalska a Francie. Současně došlo k navýšení kapacit holdingu o dalších 100 ks tahačů a 160 ks návěsů. Contino Holding tedy disponuje flotilou cca 400 tahačů a 500 návěsů. 

BLM Trucking z tohoto těží nové destinace další možnosti růstu.

KONTAKTOVAT

KOMUNIKUJEME

ŠKOLÍME
NÁŠ TÝM

Jan Bokoč

Jan Bokoč

jednatel

jednatel a jeden ze zakladatelů společnosti BLM Trucking s.r.o. V oboru dopravy podniká od roku 1990, je držitelem odborné způsobilosti. Ve společnosti pracuje od jejího vzniku v roce 2005.

Ing. Jiří Vospálek

Ing. Jiří Vospálek

provozní ředitel

Ing. Jiří Vospálek pracuje soustavně v oboru dopravy a spedice od roku 2000. Od roku 2008 je držitelem odborné způsobilosti. Ve společnosti BLM Trucking s.r.o. pracuje od roku 2013 na pozici provozního ředitele.

Lenka Vrzáková

Lenka Vrzáková

účetní

Ilona Tóthová

Ilona Tóthová

mzdová účetní / personalistkaJeště jste se nerozhodli? Poradíme Vám!